Spoštovani starši,

V vseh enotah Vrtca Nova Gorica smo uvedli preventivne ukrepe za zmanjševanje širjenja koronavirusa na podlagi smernic NIJZ ter priporočil iz okrožnic MIZŠ. Ukrepe glede na navodila vsakodnevno prilagajamo.

Ker tudi nas skrbi za zdravje vaših otrok, vas naprošamo, da nam pri tem pomagate in sicer:

– v primeru, da ste bili v kakršnemkoli stiku z osebo, kateri je bil postavljen sum na omenjeni virus nam to telefonsko ali pisno sporočite ter uredite za otroka domače varstvo

– če ste bili na počitnicah ali obisku v državah, kjer so potrjene okužbe s koronavirusom se o vključitvi otroka nazaj v vrtec posvetujete z njegovim izbranim pediatrom in po njegovih navodilih tudi ravnajte.

Vse potrebne informacije poiščite pri izbranim otrokovem pediatru, osebnem zdravniku  ali  na tel. številkah ZD Nova Gorica:

Za odrasle (pon – čet: 8.00 – 20.00, pet: 8.00 – 15.00): 051 656 580 in 051 656 588.

Za otroke (pon – pet: 8.00 – 15.00): 051 656 509.

Zaradi hitro spreminjajoče se situacije vezane na širjenje bolezni SARS-Cov-2 (COVID19) vas bomo z vsemi ukrepi seznanili takoj, ko bo izdana nadaljnja navodila ali uredba ministra za zdravje.

Hvala za razumevanje!