Za starše

• Vloga za znižano plačilo vrtca – obrazec vloge je dostopen tudi na spletni strani vrtca v rubriki Dokumenti/obrazci. Vlogo oddate na krajevno pristojnem Centru za socialno delo (osebno, po pošti ali elektronsko) najkasneje v mesecu pred mesecem vstopa otroka v vrtec.
  • Priporočamo trajnike. Obrazec Soglasje za plačevanje vrtca preko trajnega naloga se nahaja na spletni strani vrtca, v rubriki Dokumenti/obrazci.
  • Vrtec za neplačane obveznosti vloži izvršbo.
  • Če se v družini pojavi finančna stiska, naj se starši oglasijo v računovodstvu, da bomo skupno poiskali rešitve, kot je npr. obročno odplačilo, pomoč drugih institucij ipd.
  • Priporočamo združene položnice – za vsakega otroka dobite svoj račun, položnica pa je ena – manjša provizije. Kdor se odloči za skupno položnico, naj to sporoči v računovodstvo vrtca.
  • Na računu se prikazuje dolg ali preplačilo. Tako lahko starši sproti preverjajo ali imajo poravnane vse obveznosti do vrtca.
  • Če starši potrebujejo pojasnilo v vezi z računom, lahko brez zadržkov pokličejo ali pošljejo vprašanje na e-naslov: oskrbnine-vng@guest.arnes.si. Odgovorili bomo v najkrajšem možnem času.
  • Vrtec v ceni programa zagotavlja malčkom oblačila (trenerke) in bombažne pralne plenice, ki so prijazne otrokovi nežni koži.