Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da morate začasni izpis otrok v juliju in avgustu – poletna rezervacija, najaviti najkasneje 1 mesec pred prvim dnem otrokove odsotnosti. Vlogo dobite pri vzgojiteljici, v računovodstvu vrtca, lahko pa si jo tudi natisnete iz spletne strani vrtca – www.vrtecng.si, rubrika dokumenti.

Oddate jo vzgojiteljici v oddelku vašega otroka ali pošljete v tajništvo vrtca.

Pogoj za priznanje te pravice so poravnane vse zapadle obveznosti do Vrtca Nova Gorica.

Večina občin Poletne rezervacije ne krije za drugega in vse nadaljnje otroke, ki so vključeni v vrtec in jim del oskrbe krije ministrstvo.

Rezervacije ne morete koristiti za otroka, ki se septembra všola in v avgustu ne bo obiskoval vrtca.

Možnost  koriščenja in plačilo rezervacije je odvisno od občine, ki je po odločbi CSD doplačnica razlike do polne cene vrtca za vašega otroka.

Lep pozdrav.

Računovodstvo Vrtca Nova Gorica

(Skupno 183 obiskov, današnjih obiskov 1)